INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Amerika’ya Taşınmak

Amerika Birleşik Devletleri, batı yarım kürede yer almakta olan kuzey Amerika, orta Amerika ve güney Amerika ve yine bu bölgelere bağlı adalardan meydana gelen kıtalar ve adalar topluluğu bir ülkedir. Amerika’ya taşınmak isteyenler için İnter Nakliyat tüm lojistik süreçlerde sizlere 23 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla destek olmaktadır. Amerika içerisinde istediğiniz bölgeye taşınmak için alternatif hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Hemen bizimle iletişime geçerek evinizi Amerika’ya taşıma adına tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Amerika’da oturmak ve giriş yapabilmek için kendi özel vizesini uygulamaktadır. Bu yüzden Amerika’ya taşınmak için gerekli tüm evrakları operasyon yöneticilerimizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İnter Nakliyat’ın avantajlı uygulamaları ile istediğiniz yere taşınmak kolay ve güvenli!

Türkiye’den Amerika’ya Taşınmak

  • İnter Lojistik Grubu Türkiye’den Amerika’ya taşınmak konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Gelişmiş hizmet ağı ve kullanılan teknolojik araçlar sayesinde Amerika’ya kısa sürede evinizi taşıyabilirsiniz . Bütün çalışmalarımız şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel personel ve araçlarla yürütülmektedir.
  • İnter Lojistik Grubu tarafından yürütülen taşıma işlemleriniz sırasında Türkiye’de demontaj ve paketleme, Amerika’da tüm eşyaların gösterilen yerlere kurulması, taşıma sırasında oluşan kirliliğin temizlenmesi gibi konular titiz şekilde profesyonel kadromuz tarafından yürütülmektedir. Ekiplerimiz sizleri yoracak tüm işlemleri, sizin yerinize güvenli ve uygun olarak yorulmanıza gerek kalmadan tamamlayacaktır.
  • Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın bir süre bekletilmesi gerekebilir. İnter Lojistik Grubunun geniş hizmet ağı ile hem Türkiye hem de diğre ülkelerde depolarda eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bekletebilirsiniz. Ayrıca evcil bir hayvanınız ya da motorlu bir taşıtınız varsa özel bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.
amerika

Amerika’ya Taşınma Süreleri

Ülkeler arası taşınma işlemleri belli dinamiklere göre değişecektir. Bu dinamikler aradaki mesafe, resmi işlemler gibi süreçlerdir. Ayrıca ülkemiz ile Amerika arasındaki mesafe uzun olduğu için bu süreç daha uzun olacaktır. Amerika’ya taşınma süresi hakkında bilgi almak için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Tüm hizmet detayları ve resmi işlem süreleri hakkında size tüm bilgiler ekiplerimizce detaylı bir şekilde verilecektir.

amerika

Amerika’da Yaşam

Hayaller ülkesi Amerika, dünyanın birçok köşesinden gelen insanlarıyla kültür mozaiği, bilimsel, teknolojik seviyesi, gelişmiş film teknolojisi ve aktif sosyal hayatıyla cazibesi yüksek bir ülkedir.Dünyanın en heyecan verici ülkelerinden biri olan ABD, 50 eyaletten oluşan federal bir cumhuriyettir. Her eyaletin kendi başkenti vardır. Farklı yapılardan oluşur.Çok renkli bir yapıya sahip olan Amerikan kültürü bir çok milletten oluşmaktadır. Farklı ülkelerden gelen yaklaşık 290 milyon insanın yaşadığını düşünürsek, kültürün ve etnik kökenin ne kadar çeşitli olduğu hakkında bir fikrimiz oluşabilir.

Çok karakteristik örf ve adetleri yoktur, alışkanlıklar hayatlarında büyük bir yer tutar. Amerika çok büyük ve kozmopolit bir ülkedir, buna rağmen belirgin kültürel özellikleri vardır. ABD’de hayat standartları Türkiye’dekinden daha yüksektir. Ancak 286 milyon insanın yaşadığı bir ülkede bu yalnızca ortalama olabilir: aynı zamanda inanılmaz yoksulluk ve mahrumiyet de vardır ve bunlar yalnızca iç kesimlerde değil ülkenin her yerinde görülür. Appalachian Dağları ve Mississippi Deltası gibi bölgelerde yoksulluk görülür.

amerika

Amerikan eğitim sistemi, uluslararası öğrencilere oldukça zengin seçenekler sunar. ABD’nin içinden gelen öğrencileri bile seçenekleriyle etkileyen bir sürü okul, program ve yer mevcuttur. Okul aramaya başlarken, Amerikan eğitim sistemi hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Sistemi anlamak, seçeneklerinizi daraltmanıza ve eğitim planınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yıllarca “yeni dünya” olarak bilinen ve pek çok göçmeni barındıran Amerika, kültürel çeşitliliğini mutfağına da yansıtmış. İspanyol, İngiliz, Fransız, Afrika ve Karayip mutfaklarından etkilenmiş.
ABD’de yiyeceklerin hotdog ve patates kızartmasından ibaret olduğu düşüncesi tamamen yanlış. Fast food her ne kadar sıklıkla kullanılan bir yöntemse de buna alternatif diğer yiyecekler denemeye değer. Kişisel tercihlerinize göre damak tadınıza uyan bir şeyler bulmanız son derece kolay.
-ABD’de her gün 100 dönüm alanı kaplayacak pizza servis edillmektedir.
-Hıristiyanlığın ardından Amerika’da en yaygın inanç Yahudiliktir.
-ABD’de her yıl 8 milyon tavuk tüketilmektedir.
-Amerika’nın resmi dili yoktur.
-Amerika’da hapishanelerdeki kişilerin %63’ü okuma yazma bilmemektedir.
-Yaklaşık 20 milyon Amerikalı prefabrik, taşınabilir evlerde yaşıyor.