INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Çin’e Taşınma Süresi

Çin’e Taşınma Süresini sizin için uzman personelimiz öngörüyor. Çin’e Taşınma Süresini merak ediyorsanız +90 444 61 85 numaralı hizmet hattımızı arayarak ya da info@internakiyat.com.tr adresine mail atarak öğrenebilirsiniz.

Çin’e Taşınmak

  • Çin dünyanın en kalabalık nüfusuyla dünyanın yeni süper gücü olmaya aday bir ülkedir. Devasa metropolleri, gökdelenleri, yollarıyla ve köklü tarihiyle her yıl milyonlarca insanın uğrak yeri olmuştur. Çin’in kültür ve tarihi eski medeniyetlerinin etrafında sentezlenir. Bu yüzden insanların burada yaşayarak ya da ziyaret ederek bu güzelliği deneyimlemeleri gereken bir yerdir Çin. Eğer siz de Çin’e Taşınmak istiyorsanız hemen konsolosluğa başvurup taşınmak için belgeleri toplamaya başlayabilirsiniz. İnter Nakliyat olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizin için Çin’e taşınma planı hazırlıyor, eşyalarınızı en hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde taşıyoruz.
  • Deneyimli personelimiz uluslararası taşımacılık kurallarına uygun teknoloji donanımlı araçlarımız ve yine bizimle beraber çalışan kurumsal altyapısı olan iş ortağımız firmalar ile evinizi dünyanın herhangi bir yerinden Çin’deki istediğiniz bir adrese taşıyoruz. Firmamızın size sunduğu imkanları daha detaylı öğrenmek için +90 444 61 85 numaralı hizmet hattımızı arayabilir, ya da info@internakliyat.com adresine mail atabilirsiniz. İnter Nakliyat sizin soru ve görüşlerinize haftanın 7 günü cevap verir.

Türkiye’den Çin’e Taşınmak

Türkiye’den Çin’e Taşınmak için öncelikle Çin makamlarına resmi olarak başvurularını yapmanız lazım. Başvurma işlemlerini belirlediğiniz taşınma tarihinden aylar öncesinde yapmanızda fayda var. Tüm yasal süreçler geride bırakıldığında geriye sadece sizin için önemli olan eşyalarınızı yeni yuvanıza taşıma işlemi kalır. Alanında öncü olan İnter Nakliyat sizin eşyalarınızın niceliği ve niteliğine özel çözümler üreterek taşıma planı hazırlar. Eşyaların bulunduğu konumdan paketlenip gümrük işlemlerinden geçirilmesi, hedef adrese güvenle ulaştırılıp burada eşyaların paketlerinden çıkarılması ve yeni yerlerine monte edilmesine kadar taşınma sürecinin neredeyse bütün aşamalarında sizin için çalışır. Aynı zamanda bu süreç boyunca sizi sürekli bilgilendirir, eşyalarınızın nerede ve hangi durumda olduğunu taşıma sürecinin ne gibi aşamalardan geçtiğini size şeffaf bir şekilde sunar. Aynı zamanda bürokratik işlem kaynaklı olası gecikmeleri tam zamanında size bildirir ve sizin planınızın zarar görmesine engellemeye çalışır. Bütün bu işleri alanında yıllarca çalışmış ve yine eğitimlerle yeni beceriler edinmiş uzman personelimiz ve şirketimizin diğer profesyonel taşıma ortaklarıyla gerçekleştirir.

Çin’de Yaşam Masrafları

Çin hala gelişmekte olan bir ülke ve nüfusunun çoğunluğu düşük yaşam standartlarında yaşıyor. Çin’de Yaşam Masraflarını anlamak için bunu göz önünde bulundurmak gerek. 2012’deki yaşam masrafı anketi araştırmalarına göre Çin’in Şangay ve Pekin gibi büyük şehirlerinde yaşam masrafları diğer yıllara göre gözle görülür biçimde artmıştır. Çin’de Konuşulan Diller :Çin’de birden fazla türde Çince farklı bölgelerde konuşulur. Bunlardan en çok konuşulan türü Mandarin, Nüfusun yüzde yetmişi tarafından kullanılır. Bu dil çeşitliliği göz önüne alınırsa İngilizce dilinin ortak iş dili için öneminin arttığı görülür. Bu yüzden planlarınızı yapmaya başlamadan önce yabancı dil öğrenmeye başlamanız sizin için iyi bir seçim olur.

Çin’de İş Bulma

Çin’de göçmenler için olan iş imkanları son yılarda önemli ölçüde değişti. Dünyanın birçok yerinden Çin’e gelen göçmenler daha çok İngilizce öğretmeni olarak Çin’de çalışmakta. Ve ülke genelinde İngilizceyi bilenler için Çin’de İş Bulma imkanlarının diğerlerine göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yabancı göçmenler için iş imkanları giderek yaygınlaşıyor ve deneyimli muhasebeciler, finansal analistler ve yöneticiler için yüksek talepler olduğunu söyleyebiliriz. Teknik, finansal veya uluslararası pazarlama becerileri konusunda beceri ve deneyime sahip olan göçmenler, bu ülke içinde uygun iş bulma şansları daha fazladır. İş arama serüveninizde İngilizce dili ile beraber Çince de çok önemli. Bazı başvurularda Çincenin gerek koşul tutulduğunu da belirtmek isteriz. İş başvurularınızı online iş arama platformlarından veya kariyer sitelerinden yapmanız, iş arama sürecini daha da kolaylaştırır. Çin’de İklim: Çin, geniş toprakları nedeniyle çeşitli bir iklime sahiptir. Kuzey’de yazlar çok kısa ve hava çok soğuktur. Çin’in güneyinde ise kuzeyin aksine kışlar kısa ve daha ılıman bir iklim hakimdir. Çin’in değişik bölgelerindeki iklim durumunu internetteki hava durumu sitelerinden öğrenebilirsiniz