INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Danimarka’ya Taşınmak

Danimarka, Kuzey Avrupa’da bulunan bir İskandinav ülkesidir. Ancak bu ülkeler arasında en küçük olanıdır. Danimarka’ya taşınmak konusunda bir fikriniz varsa bu aşamada her an İnter Nakliyat desteği ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız 20 yılın üzerinde bir süredir verdiği nakliye hizmetiyle sizlere Danimarka içinde istediğiniz her bölgeye ulaştırmaktadır.
Yurtdışında bir ülkeye taşınmak, yurtiçi süreçlerden daha farklıdır. Bu yüzden Danimarka’ya taşınmaya karar verdiğiniz anda hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekiplerimizden tüm süreç hakkında ayrıntılı bilgi alın. Danimarka da Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. Bu yüzden vize başvurusu Schengen Vizesi şartlarına göre yapılacaktır. Bu ülkede oturma izni ve vize alabilmek için gerekli tüm evraklar sizlere müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iletilecektir. İnter Nakiyat ile Avrupa’da istediğiniz ülkeye kolayca taşının.

danimarkada yaşamak

Türkiye’den Danimarka’ya Taşınmak

  • İnter Lojistik olarak bizler Türkiye’den Danimarka’ya taşınmak isteyenler için uzman ekibimizle kaliteli bir hizmet veriyoruz. Firmamız uluslararası taşıma işlemlerinde gerek tecrübesiyle gerek kullandığı araç filosuyla gerekse de geniş hizmet ağıyla en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Danimarka’daki lojistik alt yapımız ve ortaklık anlaşmalarımız sayesinde taşıma işleminin tamamı İnter Lojistik Grup ekiplerinde yürütülmektedir. Firmamızın tüm personelleri alanında eğitimlerini tamamlamış uzman ekiplerden meydana gelmektedir.
  • Taşınma işlemi sırasında en önemli detay gümrükleme ve paketlemedir. Firmamız tüm eşyalarınızı uluslararası kurallar uygun şekilde gümrüklemektedir. Ayrıca eşyalarınızın paketlemesi de kullanacağınız yönteme göre değişmektedir. Ekiplerimiz eşyaların demontaj ve montaj işlemlerinden kullanılan paketleme malzemesine kadar tüm süreçleri büyük bir profesyonellik içinde yürütecektir.
  • Danimarka’ya taşınırken bir süre eşyalarınızın saklanması gerekebilir. İşte bu süreçte sizlere İnter Lojistik ağı yardımcı olacaktır. hem Türkiye hem de Danimarka’daki çağın şartlarına uygun depolarımız sayesinde sizler de saklama alanı konusunda sorun yaşamazsınız. Ayrıca eşyalarınız tüm taşıma süresince sigorta şirketi tarafından garanti altına alınmaktadır. Bizimle özel eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz.
  • danimarkaya taşınmak

Danimarka’da Yaşam

Danimarka; Türkiye ile karşılaştırdığınızda ekonomik ve sosyal hayat olarak çok daha gelişmiş bir ülkedir. Bu ülkede Avrupa’nın en sakin ve en gelişmiş şehirlerini ve kasabalarını bulabilirsiniz. Ülkede yaşam standartları Avrupa’nın en yüksek seviyelerindedir. Ayrıca sakinlik ve suç oranı bakımından da dünyanın sayılı ülkeleri arasındadır. Danimarka’da yaşamak sizlere Avrupa’nın birçok yerine kolayca ulaşma ve sosyal etkinlikler konusunda da büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu ülkenin tek olumsuz yanı soğuk olmasıdır. İskandinav ülkelerinde yılın büyük bölümü soğuk geçmektedir. Bu ülke yüzyıllardır insanların barış içinde yaşadığı ve birbirini anladığı bir ülke olarak ün yapmıştır. Sizler de bu ülkede yaşadığınızda sağlık ve sosyal haklardan yararlanabilirsiniz.
Danimarka genel olarak çevre ülkelerden ziyaretçiler kabul etmektedir. Ancak sayıları az da olsa farklı ülkelerden gelen insanlar da çeşitli sebeplerle buraya yerleşmektedir. Bu ülkeye son yıllarda Türkiye’den de iden kişi sayısı bir hayli artmaya başlamıştır. Danimarka; İskandinav ülkelerinin en güneyindeki en küçük ülkedir. Güneybatısında İsveç, Güneyde ise Norveç ve Almanya ile komşudur. Bu ülkelerle gelişmiş bir karayolu bağlantısı ağı vardır. Ayrıca sosyal olarak da insana değer veren ve demokrasinin gelişmiş olduğu bir ülkedir. Ülkenin başkenti Kophenhag adlı şehirdir. Ayrıca bu ülkede Danimarka Teknik Üniversitesi ve Aalborg Üniversitesi gibi yerler ülkemizden öğrenci kabul eden eğitim kurumlarıdır.

danimarkada yaşam

Danimarka Hakkında İlginç Gerçekler

Başkentte bisiklet sayısı insan sayısından daha çoktur.
Ülkede yabancı bayrak yakmak yasaldır ama Danimarka bayrağı yakmak ceza sebebidir.
Yolsuzluk Algılama Endeksi kapsamında dünyanın en az yozlaşmış ülkesidir.
Yenidoğan bebeğinin adı konusunda katı resmi kurallar vardır.
Dünyada en uzun süre bayrağını kullanan ülkedir. Bayrakları 1219 yılında tasarlanmıştır.
ABD dışında en büyük 4 Temmuz kutlamasına ev sahipliği yapar.
MÖ 12500 yıllarından beri yerleşim vardır.
İkinci Dünya Savaşı sırasında Danimarkalı Yahudilerin tamamı soykırımdan kurtulmuştur.
Kanada ile uzun yıllardır alkol bırakarak ve bayrak değiştirerek ıssız bir ada için savaşmaktadır.