INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

İngiltere’ye Taşınmak

İngiltere, Avrupa kıtasında kalan bir ada ülkesidir. Fransa ile İngiltere’yi Manş Tüneli bağlamaktadır. İngiltere’ye taşınmak isteyen kişiler için İnter Nakliyat tüm lojistik süreçlerde sizlere 23 yıllık tecrübesiyle destek olmaktadır. İngiltere içinde istediğiniz bölgeye taşınmak için alternatif hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Hemen bizimle iletişime geçerek evinizi İngiltere’ye taşıma adına tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. İngiltere, Avrupa Birliği üyesi bir devlet olmasına karşın giriş yapabilmek için kendi özel vizesini uygulamaktadır. Bu yüzden İngiltere’ye taşınmak için gerekli tüm evrakları operasyon yöneticilerimizden öğrenebilirsiniz. İnter Nakliyat’ın avantajlı uygulamaları ile artık ülkeler arası evinizi taşımak çok kolay!

Türkiye’den İngiltere’ye Taşınmak

  • İnter Lojistik Grubu Türkiye’den İngiltere’ye taşınmak konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Gelişmiş hizmet ağı ve kullanılan teknolojik araçlar sayesinde İngiltere’ye kısa sürede evinizi taşıyabilirsiniz. Ayrıca İngiltere’de yer alan depomuzda eşyalarınızı muhafaza edebilir ve Avrupa’nın her yerinde görev yapan İnter Lojistik Grup ekipleri ile kaliteli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Çalışmalarımız tümü şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel personel ve araçlarla yürütülmektedir.
  • İnter Lojistik Grubu tarafından yürütülen taşıma işlemleriniz sırasında Türkiye’de demontaj ve paketleme, İngiltere’de tüm eşyaların gösterilen yerlere kurulumu, taşıma sırasında oluşan kirliliğin temizlenmesi gibi konular titiz şekilde yürütülmektedir. Ekiplerimiz sizleri yoracak tüm işlemleri, yorulmanıza gerek kalmadan tamamlayacaktır.
  • Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın bir süre muhafaza edilmesi gerekebilir. İnter Lojistik Grubunun geniş hizmet ağı ile hem Türkiye hem de İngiltere depolarında eşyalarınızı bekletebilirsiniz. Ayrıca evcil bir hayvanınız ya da motorlu bir taşıtınız varsa özel bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.
ingiltereye ev taşıma

İngiltere’ye Taşınma Süreleri

Ülkeler arası taşınma süreleri; resmi izinler, alınan hizmet ve aradaki mesafeye göre değişiklik göstermektedir. İngiltere’ye taşınma süresi hakkında bilgi almak için satış ekibimizde görev yapan personellerden destek alabilirsiniz. Tüm hizmet detayları ve resmi işlem süreleri hakkında size tüm bilgiler ekiplerimizce verilecektir.

sol resim1

İngiltere’de Yaşam

Türkiye’den ekonomik olarak daha çok gelişmiş bir ülkede yaşamak istiyorsanız ve Avrupa’daki en gelişmiş şehirlerde hayat standartlarınızı en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız İngiltere’de yaşamak için bir adım atabilirsiniz. İster büyük bir şehirde tüm kültür merkezlerinin göbeğinde isterseniz de küçük sakin bir şehirde mutlu bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

İngiltere, Avrupa’dan ya da dünyanın başka ülkelerinden insanlara kapılarını açmakta katı davranan bir ülkedir. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinin başında gelen ve bir zamanlar “Güneş Batmayan İmparatorluk” olarak anılan bu gelişmiş ülkede Türk vatandaşları yaşama şansı bulabilir. 1963 yılında Türkiye ile İngiltere arasında imzalanan Ankara Anlaşması kapsamında vizeyle ülkeye giriş yapan kişiler burada yaşama hakkı elde edebilirler. Ülkenin vatandaşlarına sunulan tüm ücretsiz sağlık gibi haklardan faydalanabilirler.
İngiltere; dünyanın çeşitli yerlerinden gelen insanları bir arada bulabileceğiniz son derece gelişmiş bir kültüre ve alt yapıya sahip olan bir ülkedir. Avrupa’nın batısında Atlas Okyanusu içinde kalan bu ülke Büyük Britanya devletini oluşturan birinde yer alır. İskoçya ve İrlanda ile komşudur. Fransa ile Manş Tüneli aracılığı ile kara bağlantısına sahiptir. Dünyanın en büyük 3 ekonomik ve siyasi gücünden biri olarak kabul edilir. Sosyal haklar son derece gelişmiştir. Ülkenin başkenti Londra’dır. Gelişmiş eğitim olanakları, Oxford ve Cambridge Üniversiteleri ile Türkiye’deki insanların ilgisini çekmektedir.

İngiltere Hakkında İlginç Gerçekler
100 yaşını geçmiş her vatandaşa kraliçe tarafından özel tebrik kartı iletilir.
Her 40 kilometrede farklı bir İngiliz aksanı konuşulur.
2010 yılına kadar kölelik resmi bir suç değildi.
Dünyadaki toprakları 6’da 1’i resmi olarak İngiltere kraliçesinin malıdır.
Nereye giderseniz gidin deniz en fazla 113 km mesafede olacaktır.
Mecliste ölmek yasal bir suçtur.