INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Kanada’ya Taşınma Süreleri

Kanada mesafe olarak Türkiye’ye ortalama 8832 km mesafededir. Kanada’ya taşınma süreleri taşınmak istediğiniz zamana göre değişiklik gösterebilir. Bu süreçte iki ülkedeki resmi izinler, aldığınız hizmetin türü ve aradaki mesafe taşınma süresine büyük oranda etki etmektedir. Tüm hizmet detayları ve resmi işlem süreleri hakkında size tüm bilgiler ekiplerimizce detaylı bir şekilde verilecektir.

kanadada yaşamak

Türkiye’den Kanada’ya Taşınmak

  • İnter Lojistik olarak Türkiye’den Kanada’ya taşınmak isteyenler için uzman ekibimizle kaliteli ve avantajlı bir hizmet veriyoruz. Firmamız uluslararası taşıma işlemlerinde gerek tecrübesiyle gerek kullandığı araç filosuyla gerekse de geniş hizmet ağıyla en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyarız. Kanada’daki lojistik alt yapımız ve ortaklık anlaşmalarımız sayesinde taşıma işleminin tamamı İnter Lojistik Grup ekiplerinde titizlikle yürütülmektedir. Firmamızın bütün personelleri alanında eğitimlerini tamamlamış ve işinde kaliteyi hedeflemiş uzman ekiplerden meydana gelmektedir.
  • Taşınma sürecinde en önemli detay gümrükleme ve paketlemedir. Firmamız tüm eşyalarınızı uluslararası kurallara uygun şekilde son derece güvenli bir şekilde gümrüklemektedir. Ayrıca eşyalarınızın paketlenmesi de kullanacağımız yöntem duruma göre değişmektedir. Uzman ekiplerimiz eşyaların demontaj ve montaj işlemlerinden kullanılan paketleme malzemesine kadar tüm süreçleri büyük bir profesyonellik içinde yürütecektir.
  • Kanada’ya taşınırken bir süre eşyalarınızın saklanması gerekebilir. İşte bu süreçte sizlere İnter Lojistik ağı yardımcı olacaktır. Hem Türkiye hem de Kanada’daki çağın şartlarına uygun depolarımız sayesinde sizler de saklama alanı konusunda sorun yaşamazsınız. Ayrıca eşyalarınız tüm taşıma süresince sigorta şirketi tarafından garanti altına alınmaktadır. Bizimle özel eşyalarınızı da gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.
  • kanadaya taşınmak

Kanada’da Yaşam

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde yer alan ülkedir. Güney komşusu ABD’dir. Batısında Büyük Okyanus, doğusunda Atlas Okyanusu, kuzeyinde ise Kuzey Kutup Denizi vardır. Kanada büyük bir kara parçası olsa da 31 milyonluk nüfusun yaklaşık %80’i ülkenin güney kısmındaki şehirlerde ve kentlerde yaşar. Kanada nüfusunun büyük bölümü Amerika sınırında yaşıyor. Kanada’da nüfusu 100,000’den fazla 25 şehir vardır. Bu kadar büyük bir kara parçası ve dünyanın en büyük 33. ülkesi olmasına rağmen toplam nüfusu 31 milyondur. Kanada Eğitim Sistemi. Kanada‘da temel eğitim 10 yıl olarak belirlenmiştir ve merkezi bir sistem yerine eyaletler kendi eğitim sistemlerini oluşturmuşlardır. Eyalet yasalarına göre oluşturulmuş Mahalli Okullar İdare Heyeti, devlet okullarını yönetir. Özel okullarda da ilk, orta ve lise eğitimi alınabiliyor. Ülkenin başkenti olan Ottawa, Kanada’daki en yüksek eğitimli nüfusu barındıran güzel bir şehirdir. Yüksek teknoloji endüstrisiyle olan bağlarından dolayı “Kuzey Silikon Vadisi” olarak da bilinir.
Dünya ormanlarının çoğunluğuna sahip olan Kanada’da av hayvanları önceliklidir. Her türlü vahşi hayvan avcılık yöntemiyle avlanıp yenilmektedir. Kanadalılar bu lezzetler içerisinde en çok geyik etini tercih etmektedirler. Bununla birlikte keklik, kar tavuğu ve yaban tavuğunu da düzenli olarak tercih ederler.
Kanada’nın çevresinin denizler ile çevrilmiş olması balık ve balık ürünlerini öne çıkarır. En çok tüketilen balık ürünleri; somon, morina, göl balığı ve turna balığıdır.
Kanada mutfağında çok çeşit peynir bulunmaktadır. Hepsi son derece kaliteli olan peynirler arasında en popüler olanı Cheddar peyniridir.

kanadaya taşınmak

Kanada Hakkında ilginç Bilgiler

Kanada, Rusya’nın ardından dünyanın en büyük ikinci ülkesidir.
-Dünyanın en uzun kara sınırı Kanada ile ABD arasındaki sınırdır.
-Kanada’nın büyük bir kısmındaki yer çekimi dünyanın geri kalanından daha azdır.
-Bazı bölgelerde evlerin kapılarını kilitlemek yasaktır.
-Ülkenin kuzey bölgelerinde araç plakaları kutup ayısı şeklindedir.