INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Lojistik Nedir?

Lojistik Nedir?

Lojistik nedir, lojistiğin alanları nelerdir, lojistik hakkında merak ettiklerinize dair detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Lojistik firması olarak hedefimiz sokaklarda görmüş olduğunuz ya da gazetelerde okumuş olduğunuz “lojistik” kelimesinin ne anlamana geldiğini belirlemek ve bunu bütün ihtiyaç sahiplerine sağlamaktır. Bütün müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü servis hizmeti, her türlü ürün ve bilgi akışının başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar olan verimli ve etkili bir biçimde planlanması, taşınması, uygulanması, kontrol altında tutulması ve depolanması hizmetidir.

Lojistik firması olarak bizler bu kıymetli hizmetin sadece tekrardan yapılanma süreci sonunda verebileceğine inandık ve son yıllar içinde bunu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Firma olarak işi dünya çapında ve teori uygulamaları ile öğrenmeyi ve bu işe en uygun alt yapı, organizasyon, yatırım ve eğitim çalışmalarımızı tamamlamayı amaçladık. Bir başarının sadece çalışanların daha iyi yönlendirilmesi, kalitelerinin arttırılması ve eğitimlerinin arttırılması ile sağlanacağına olan inancımız ile her kademeye kadar inmiş olan, kuvvetli bir eğitim programı geliştirdik. Bilginin daya fazla kullanılacağı, verimin artacağı süreç bazlı organizasyonların yapısına geçtik.

Firmamız olarak grup dışı ve grup içi müşterilerimize hazırlayacağımız projelerde onların desteğini ve yardımını içeren bir anlaşma imzaladık. Yurt dışı bağlantısı için dünya üzerindeki hedef sektörümüze hizmet vermek üzere yoğunlaşmış olan, çalışmaları görülmüş, çalışmalarımızın uluslararası hizmetini yürütmek anlaşmaları yapılmıştır. Bunun gibi vizyon çerçevesi içinde hedef pazarlamamız tespit edilmiştir ve bu sektörlerin gelecek senelerde lojistik hizmetlerden neler beklendiğinin araştırımı için pazar araştırması yapılmıştır.

İhtiyacınıza uygun lojistik hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.