INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Norveç’e Taşınmak

Ülkenin resmi adı Norveç Krallığı’dır. Dünyaca ünlü İskandinav Yarımadası üzerinde bulunan bir ülkedir. Ülke “Dünya Mutluluk Raporu” sonuçlarına göre dünyanın en mutlu insanlarını barındıran ülkelerden biridir. Norveç’e taşınmak iNorveç bir karar verdiyseniz İnter Nakliyat olarak bizler bu süreci sizler iNorveç kolaylaştırıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübeli ekiplerimiz ve referanslarımızla sizleri Norveç iNorveçde istediğiniz bölgeye taşıyoruz ve yerleştiriyoruz. Norveç ile ülkemiz arasında 4 bin km üzerinde bir mesafe vardır. Bu ülkeye taşınabilmek iNorveç tüm detayları öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geNorveç. Müşteri hizmetleri departmanımız istediğiniz her an size gerekli tüm bilgileri verecektir. Norveç, Avrupa Birliği üyesi değildir. Halk oylaması ile bu giriş kabul edilmemiştir. Ancak ülke Schengen Vizesi bölgesi iNorveçde yer almaktadır. Bu yüzden burada yaşamak iNorveç gerekli tüm işlemleri bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İnter nakliyat ile artık en uzak ülkelere taşınmak çok kolay!

Norveç’e Taşınmak

  • Norveç dünyanın en kalabalık nüfusuyla dünyanın yeni süper gücü olmaya aday bir ülkedir. Devasa metropolleri, gökdelenleri, yollarıyla ve köklü tarihiyle her yıl milyonlarca insanın uğrak yeri olmuştur. Norveç’in kültür ve tarihi eski medeniyetlerinin etrafında sentezlenir. Bu yüzden insanların burada yaşayarak ya da ziyaret ederek bu güzelliği deneyimlemeleri gereken bir yerdir Norveç. Eğer siz de Norveç’e Taşınmak istiyorsanız hemen konsolosluğa başvurup taşınmak iNorveç belgeleri toplamaya başlayabilirsiniz. İnter Nakliyat olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizin iNorveç Norveç’e taşınma planı hazırlıyor, eşyalarınızı en hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde taşıyoruz.
  • Deneyimli personelimiz uluslararası taşımacılık kurallarına uygun teknoloji donanımlı araçlarımız ve yine bizimle beraber çalışan kurumsal altyapısı olan iş ortağımız firmalar ile evinizi dünyanın herhangi bir yerinden Norveç’deki istediğiniz bir adrese taşıyoruz. Firmamızın size sunduğu imkanları daha detaylı öğrenmek iNorveç +90 444 61 85 numaralı hizmet hattımızı arayabilir, ya da info@internakliyat.com adresine mail atabilirsiniz. İnter Nakliyat sizin soru ve görüşlerinize haftanın 7 günü cevap verir.

Norveç’e Taşınma Süreleri

Türkiye’den farklı bir ülkeye taşınma işlemi profesyonel bir destek almadığınızda sizler iNorveç zor olabilir. Ülkemizden Norveç’e taşınma süresi konusunda önceden bizlerden bilgi almanızı tavsiye edilmektedir. Çünkü bu ülkeye taşınırken kullanacağınız yöntem, ülkelerdeki resmi süreçler ve aradaki mesafe taşınma süresini etkileyecektir. Firmamız bu alandaki tecrübesiyle size en doğru süreyi aktaracaktır.

Türkiye’den Norveç’e Taşınmak

Türkiye’den Norveç’e taşınmak iNorveç İnter Lojistik Grubu olarak sizin daima yanınızdayız. Firmamız Avrupa’nın birçok ülkesinde 23 yıl boyunca yaptığı başarılı lojistik hizmetleriyle sizi beklemektedir. Gelişmiş hizmet ağımız ve taşıma sürecindeki teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile süreci en profesyonel şekilde yürütüyoruz. Ayrıca ekiplerimiz de alanında tüm eğitimleri başarıyla tamamlamış personellerdir.
Norveç’e taşınma işlemi sırasında sizler iNorveç paketleme ve gümrükleme gibi işlemler son derece profesyonel şekilde yürütülmektedir. Uzman ekiplerimiz bu aşamalarda eşyalarınızın güvenliğini sağlamak ve gümrüklerde sorun yaşamamanız adına her şeyi profesyonel olarak yürütmektedir. Ayrıca eşyaların sökümü, taşınması ve Norveç’te montajı sizin iNorveç ücretsiz olarak marangozlarımız tarafından yapılmaktadır.
Ülkemizden Norveç’e taşınırken eşyalarınızın saklanması ve bir süre muhafaza edilmesi gerekiyorsa ister Türkiye’de isterseniz de Norveç’te sizler iNorveç İnter Lojistik depoları hizmetinizdedir. Ayrıca bu ülkeler arasındaki taşıma işlemlerinde motorlu araç ve evcil hayvanlarınız gibi özel eşyalarınız da yasalara uygun şekilde başarıyla taşınmaktadır.

Norveç’ Yaşam

Norveç, dünyanın ekonomik anlamda en gelişmiş ülkelerinden biridir. Tarih boyunca her zaman sosyal hayatı güçlü olan ve vatandaşlarına yüksek bir ekonomik gelir elde etme fırsatı veren bir ülke olmuştur. Norveç’te yaşamak konusunda bir karar verdiyseniz sizler de doğru hareket ettiniz demektir. Ayrıca bu ülke çevresinde gelişmiş kültürlerle komşudur. Bu yüzden çevre ülkeleri gezmek isterseniz farklı kültürleri gezmek ve birbirinden eğlenceli kültürel etkinliklere katılmak konusunda sorun yaşamazsınız. Norveç’te refah seviyesi ve standartlar Avrupa Birliği ülkelerinin tamamından yüksektir. Ülkede petrol rezervleri ve balık sektöründeki gelişmişlik ile sosyal ve ekonomik hayat son derece gelişmiştir. Ülkenin tek olumsuz yanı soğuk olmasıdır. Ancak buna kısa süre iNorveçde alışabilirsiniz. Sağlık ve sosyal hizmetler çok gelişmiştir.
Norveç adlı ülke genelde dışarında pek ziyaretçi almaz. Ancak son zamanlarda iş gücü ihtiyacı ve ülkemizin dünyaya açılması sebebiyle Türkiye’den buraya taşınma oranı artmıştır. Bu ülke İskandinav Yarımadası’nın batısında yer alır. Doğuda İsveç, Kuzeydoğuda Finlandiya ve Rusya ile komşudur. Ayrıca batı kısmında da Atlas Okyanusuna kıyısı vardır. Nüfusu az olan ülkede suç oranı da çok düşüktür. Bu yüzden dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olarak gösterilmektedir. Oslo Üniversitesi ve Norveç Bilim ve Teknoloji Üniversitesi köklü ve gelişmiş eğitim kurumlarıdır.