INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışına taşınacak insanların ilk başta merak ettikleri başlıklarından biridir. Bu yazımızda bu konu hakkında bilgi vermeyi planlamaktayız.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışında yaşama planı olan insanlarca başlıca araştırma konularından biridir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, yurtdışında yaşama planı olan insanların %38’lik kesiminin ilk araştırma konusu olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple sizlere yurtdışına taşınmadaki fiyat hesaplamasının hangi doğrultuda gerçekleştiğini aktarmaya karar vermiş bulunmaktayız. Yurtdışına taşınma fiyatları hesaplanırken dikkate alınan hususlara dair aşağıda gerekli ölçütleri göreceksiniz. Bu ölçütlerin tamamı toplam fiyatı hesaplamada belirleyen ölçütlerdir.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; birkaç başlıkta belirlenmektedir. Bunlardan ilki eşyaların hangi ülkeye taşınacağı, ikincisi eşyanın metreküp cinsinden değeri ve üçüncüsü eşyaların hangi tarihlerde taşınacağıdır.

Yurtdışı ev taşıma fiyatları hesaplanırken kullanılan bu yöntemlere gelin yakından bakalım.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Hangi Ülkeye Taşınacaksınız ?

Taşınacağınız ülkeye dair değişen fiyatlandırmalar, aslında hangi yöntem ile taşınacağınıza ve ülkelere göre değişen gümrük bedelleri ile yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında bir etken oluşturmaktadır.

Taşınacağınız ülkeye taşıma yöntemi belirlendiğinde, ortaya taslak bir maliyet dökülebilmekte. Örneğin denizaşırı bir ülkeye taşındığınızda, fiyatlandırmalar denizyolu fiyat standardı üzerinden belirlenecektir. Aynı ölçütler karayolu ve havayolu taşımalarında da değişkenlik göstermektedir.

Her ülkede değişen gümrük maliyetleri de taşıma işleminizdeki maliyetin değişkenliğini etkilemektedir. Örneğin Almanya ve Avusturya’da birbirine çok yakın gümrük maliyetleri oluşurken, İngiltere’de bu iki ülkeden daha yüksek maliyetler oluşacaktır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Evim Kaç Metreküp ?

Metreküp hesaplaması, katı bir maddenin metre cinsinden en, boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasıyla elde edilmektedir. Bu işlem sonucunda elde ettiğimiz veri, maddenin bize uzayda kapladığı hacmi vermektedir. Bu hacim bilgisi ile de ev eşyalarınızın araç içerisinde kaplayacağı alan hesaplanmaktadır.

Ev eşyalarının birbiri ile standart bir fiziksel yapıları olmadığı için, eşyalarınızın metreküp hesaplaması yapılırken iki yöntem izlemekteyiz. İlk etapta eşya listesinin beyanını sizlerden istemekte, daha sonra ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile tam ve net ölçümleri yapmaktayız. Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında en büyük belirleyen, ev eşyalarınızın hacimsel boyutudur.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Ne Zaman Taşınacağım ?

Taşınma tarihinin fiyata etkisi dönemsel olarak değişmektedir. Ev eşyası taşıyan firmaların dönemsel kampanyaları ile karşılaşacağınız maliyet değişim gösterecektir. Örneğin yapılan yılbaşı kampanyaları gibi fırsatlar, size maliyeti azaltma konusunda epey yardımcı olacaktır.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Yurtdışına ev taşıma fiyatları ne kadar sorusuna yukarıda bahsettiğimiz üç faktör üzerinden değerlendirilmektedir. Bu üç faktör hakkında ayrıntılı bilgiyi satış ve operasyon ekibimizden alabilirsiniz. Satış ve operasyon ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlere taşımaya dair tüm süreçler hakkında ayrıntılı bilgiyi ileteceklerdir. Taşıma öncesi yapılması gerekenler, taşıma esnasındaki süreç, gümrükleme bilgileri, fiyat bilgisi ve eşya teslimi hakkında ayrıntılar sizlerle paylaşılmaktadır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Yurtdışına ev eşyası taşıma firmaları; Türkiye’den çıkacak veya giriş yapacak ev eşyalarını, uluslararası alanda taşımaya yetkisi olan firmalardır. Bu firmalar uluslararası alanda taşıma yetkisinin ötesinde, tecrübe ve uzman bir ekibe sahiptirler.

İnter Lojistik Grubu Olarak 1997 yılından günümüze ev eşyası taşıma ve depolama alanında hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda yurtdışına ev eşyası taşıma ana hizmet alanımızdır. 20 yılı aşkın süredir ev eşyasına dair verdiğimiz hizmetlerde, çalışma odağımız tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Fiyat bilgisi ve daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.