INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Yurtiçi Taşımacılık

Şehiriçi nakliyat, günümüzde daha çok şehir içinde bir noktadan diğer bir noktaya doğru gerçekleşmektedir. Bu noktada doğru olan, firmamız gibi o şehrin yol ve trafik konularında uzman olan şirketlerden hizmet almaktır.Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. İnter Lojistik Grubu olarak; şehir içi taşımacılık alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan günümüze, sahip olduğu uzman kadrosu aracılığıyla şehir içi taşımacılığında profesyonel konuma gelmiştir. Deneyimli ve adı geçen konularda en güncel bilgiye sahip olan çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli şekilde şehiriçi nakliyat hizmeti sunmuş oluyoruz.

81 İlde Taşımacılık Hizmeti

  • Şehiriçi ve Şehirlerarası Taşımacılık
  • 81 İlde Taşıma ve Depolama Hizmeti
  • İstanbul'dan; İzmir, Ankara, Bursa ve Mersin Arası Günlük Sevkiyat
  • Ofis, Okul, Fabrika ve Endüstriyel Taşımacılık
  • Asansörlü Taşıma, Paketleme ve Monte-DeMonte Hizmeti
img ?

Şehirlerarası Taşımacılık

İnter Lojistik Grubu, şehirler arası taşımacılık hizmeti yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır. Firma olarak; haftanın her günü, 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin, profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.İnter Lojistik Grubu olarak, şirketimizin üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyip, şehirlerarası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla en hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.