INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Hizmetlerimiz

1997 yılında başlayan nakliyat serüvenimiz, taşımacılığın her alanında hizmet vererek devam etmektedir. Nakliyat, dışarıdan görüldüğü kadar basit bir iş değildir. Taşınan eşyaların güvenliği, zarar görmemesi, paketlenmesi başlı başına özen gösterilmesi gereken konulardandır. İnter Lojistik olarak bundan yıllar önce, tam 1997 yılında taşımacılık hizmetine başlamıştık. Her geçen gün kendimizi yenileyerek bir üst seviyeye geçtik ve bugün uluslararası nakliyatta dahil olmak üzere taşımacılığın her alanına kendimizi dahil ediyor, sizlerin güvenli ve rahat bir şekilde nakliyat gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. İnter Lojistik olarak haftanın 7 günü ve 24 saati, geniş araç filomuz ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İnter Lojistik Uluslararası Nakliyat

Türkiye sınırları içerisinde nakliyat gerçekleştirmekten daha çok uluslararası nakliyat çok daha önem taşımaktadır. Taşınacak eşyaların araca bindirilip binlerce kilometre uzağa götürülmesi ve bunun neticesinde hasarsız bir ürün teslim edilmesi, ciddi anlamda zahmetli bir iştir. İnter Lojistik olarak yurtdışı nakliyat hizmetimiz ile gideceğiniz yer neresi olursa olsun, sorgulamadan anında destek veriyor.

Uluslararası nakliyat işlemlerinizde ilk iş özenli ve güvenli paketlemeden geçmektedir. Alanında uzman ekibimiz, aldığı eğitimler ve edindiği tecrübeler sayesinde taşıyacağınız eşya ne olursa olsun kırılmaz hale getirmektedir. Akabinde eşyanın kolay ve hızlı bir şekilde yüklenmesi ile nakliyat başlamaktadır. Geniş araç filomuz, usta şoförlerimiz ve sigortalı taşımacılığımız sayesinde dilediğiniz adrese nakliyat sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Uluslararası nakliyatta önem gösterdiğimiz bir diğer konu da güvendir. Bunu eksiksiz olarak karşılamak için eşyalarınız sigortalanmakta ve olası bir hasar durumunda sizlere iade yapılmaktadır. Ayrıca uluslararası nakliyattaki tecrübemiz sayesinde, sorunsuz bir taşımacılık gerçekleştirir iken sizler durum hakkında 24 saat bilgi alabilirsiniz.

İnter Lojistik ile Güvenli Nakliyat

1997 yılında başladığımız taşımacılık, ilk olarak yalnızca İstanbul’da şehir içi nakliyattan ibaretti. Ancak yılların verdiği tecrübe ve bilgi birimi sayesinde her zaman bir üstünü gerçekleştirerek bugün siz değerli müşterilerimize şehir içi, uluslararası, şehirlerarası nakliyat ve bunlarla beraber ofis taşımacılığı, kolileme ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Nakliyat sektöründe 23 yılı geride bıraktığımız bu günlerde her zaman daha iyisini esas alarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti için taşıyoruz.

Aradan geçen yıllar sadece rakamdan ibaret değil, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarmak için kullandığımız araçlar idi. Bu sayede sizlere farklı olarak yük ve müşteri takibi, geniş araç filosu sunarken bunları uzman saha ve ofis çalışanları ile çeşitli yazılımlar aracılığı sayesinde yürütmekteyiz. İnter Lojistik olarak taşıdığımız her eşya özenle paketlenerek kırılma veya hasar almaları engellenir. Bu sayede ürünleriniz güvende olurken aklınız kalmaz, acaba sorularına meyil vermezsiniz. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınız güvence altında tutulmaktadır. Ayrıca, hijyenik taşımacılık için ayrı bir özen göstermekteyiz. Eşyalarınızda kesinlikle bir hasar oluşmayacağı gibi hijyen konusunda da içinizin rahat etmesi, bizleri memnun edecektir.

İnter Lojistik firması olarak gerek çalışanlarımız gerekse firmamız kesinlikle sadece müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bizlere ulaşmak için dilediğiniz saatte, haftanın her günü telefon edebilir veya web sitemiz üzerinden talep formu gönderebilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslimat, profesyonel taşımacılık için İnter Lojistik hizmetinizde!