INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

ULUSLARARASI TAŞIMA

Uluslararası taşıma hizmet ağımız kapsamında; tüm dünyada yaygın hizmet ağımız bulunmaktadır. Bu hizmet ağımız ile Türkiye’nin her bölgesinden tüm dünyaya, tüm dünyadan Türkiye’nin her bölgesine uluslararası taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İnter Lojistik Grubu ile; başta Avrupa olmak üzere, Türkiye’yi kapsamayan her türlü taşımayı da dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun gerçekleştirebilirsiniz.

İnter Lojistik ile Tüm Dünya'ya Taşımacılık

  • 71 Ülkeye Karayolu ile Teslimat
  • Özmal Araçlar ile Adres Teslimi
  • Uluslararası Ev Eşyası Taşıma
  • Modern ve Taşımaya Göre Dizayn Edilmiş Araçlar
  • Kara, Hava ve Denizyolu ile Uluslararası Taşımacılık
  • Tüm Avrupa'da Depolama Seçeneği
  • Türkiye'den Yurtdışına ve Tüm Dünyadan Türkiyeye Taşımacılık
  • Express ve Ekonomik Taşımacılık Hizmetleri
  • 1m3'den 100m3'e Zaman ve Hacim Kısıtlaması Olmadan
  • Ev Eşyası, Mobilya ve Endüstriyel Uluslararası Nakliyat
img ?

İnter Lojistik; Uluslararası Nakliyat

Uluslararası taşıma hizmetimiz ile sizlere zati eşya taşımalarında en geniş taşıma seçeneklerini sunmaktayız. Bu taşıma seçenekleri karayolu ev eşyası taşıma, havayolu ev eşyası taşıma ve denizyolu ev eşyası taşıma alternatifleri ile sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Uluslararası taşımalarda sunduğumuz alternatif taşıma yöntemlerinin yanı sıra taşıma öncesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetler, taşınma işleminizin akıbeti açısından büyük önem arz etmektedir.
İnter Lojistik Grubu; 1997 yılından günümüze genç ve dinamik kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Her gün hizmet ağını ve kalite politikasını geliştirmeyi hedefleyen İnter Lojistik Grubu, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
InterCo
Uluslararası karayolu taşıma eğer taşıma işleminiz Türkiye’den karayolu ile ulaşımı mümkün bir yere ise, müşterilerimize ilk önerdiğimiz yöntemdir. Örneğin Türkiye’den Avrupa’nın herhangi bir noktasına ev eşyası taşıma işlemi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, size ilk önereceğimiz yöntem karayolu taşıma işlemi olacaktır.Uluslararası karayolu taşıma işlemi de kendi içerisinde 2’ye ayrılmaktadır. Bunlar uluslararası karayolu parsiyel taşıma ve uluslararası karayolu ekspres taşıma yöntemleridir. Bu iki yöntemin belirlenmesinde ise eşya miktarınız ve planladığınız taşıma süresi etken olmaktadır. Ortalama olarak eşyalarınız 15 m3 altında ise uluslararası karayolu ekspres taşıma yöntemimizden faydalanabilirsiniz. Bu yöntem ile eşyalarınız hızlı bir biçimde teslim edilecektir. Zaman konusunda herhangi bir probleminiz yok ise ve planlamanızı müşteri temsilcimizden edindiğiniz teslim süreleri üzerinden gerçekleştirebiliyorsanız eğer, o zaman uluslararası karayolu ekspres taşıma sizin için daha ekonomik bir yöntem olarak alternatif oluşturacaktır.(Ekspres taşımalar ortalama olarak Avrupa içerisinde 3- 5 gün aralığında teslim süreleri sunmakta, parsiyel taşımalar ise Avrupa içerisinde 14 – 18 gün aralığında teslim süresi sunmaktadır. Zaman aralıkları program doluluğuna göre değişmekte olup, ayrıntılı bilgiyi satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

24 Yıldır Güvenle...