INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Hollanda’ya Taşınmak

Firmamızın desteği ile Hollanda’da istediğiniz bir bölgeye hiçbir sorun yaşamadan taşınabilirsiniz. İstediğiniz tarihte ev ve ofis eşyalarınızın en doğru şekilde taşınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ev eşyalarınızı Hollanda’ya taşıma konusunda hizmet ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hollanda, Avrupa Birliği sınırlarında yer alan bir ülkedir. Bu yüzden buraya taşınabilmek adına Schengen Vizesi almanız gerektiğini unutmayın. Bizimle iletişime geçtiğinde müşteri ilişkileri yöneticilerimiz Hollanda’ya taşındığınızda sizin için gerekli tüm evraklar hakkında ayrıntılı bilgi vereceklerdir. Taşınma sürecinde alacağınız hizmet farklılık gösterecektir. İnter Lojistik; Hollanda’ya taşınma sürecinde en doğru yöntemleri sizin adınıza hayata geçirecektir.

Türkiye’den Hollanda’ya Taşınmak

  • Türkiye’den Hollanda’ya taşınmak için mutlaka bizden gerekli desteği almalısınız. Hollanda’da alt yapı süreçlerini uzun bir süre önce tamamlamış olan firmamız Avrupa’nın her yerinde verdiği profesyonel hizmetle nakliye hizmetlerinin her aşamasını profesyonellik içinde yürütmektedir. Ekiplerimiz Türkiye’den eşyalarınızı alarak belirttiğimiz süre içinde Hollanda’daki adresinize ulaştırmaktadır.
  • Eşyalarınızın sağlam bir şekilde Hollanda’ya ulaşması için paketleme ve evde kurulum süreci önemlidir. Uzman ekiplerimiz Avrupa standartlarında paketleme işlemi sayesinde eşyalarınızın taşınması sürecinde ortaya hiçbir zarar çıkmayacaktır. Ayrıca kendi ekiplerimiz ve araçlarımız verdiğimiz güvence kapsamında gümrükleme süreci de dahil evde kurulum hizmetini de profesyonel şekilde yürütmektedir.
  • Eşyalarınızı taşıma sürecinde depolama hizmetini de Hollanda’daki depolarımızda alabilirsiniz. Geniş depo alanlarımız ve 7/24 güvenli mekanlarımız ile tüm eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan ve motorlu taşıt nakliyesi gibi özel hizmetleri de firmamızdan alabilirsiniz.
Hollanda

Hollanda’da Yaşamak

Hollanda, ekonomik olarak Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Avrupa’nın en gelişmiş şehirlerini barındıran ve diğer ülkelerdeki gelişmiş şehirlere ulaşım kolaylığı olan bu ülke; sizlere kaliteli bir yaşam ve hayat standartları yüksek bir orta vadediyor. Hollanda’da yaşamak sizler için doğru bir seçim olacaktır. Ülkemizden Hollanda’ya yapılan göçler çok sınırlı olsa da eski zamanlardan beri Avrupa’da çalışmak isteye gurbetçilerimizin ilgi gösterdiği bir ülke olmuştur.

Hollanda

Özellikle son yıllarda daha çok Türk’e ev sahipliği yapan Hollanda, gelişmiş hizmet koşulları ile ilgi çekici bir cazibe merkezi olmaktadır. Geçmişteki denizcilik tecrübesiyle beraber bu ülke günümüzde dünyanın farklı kültürlerini uyum içinde barındıran ve her türlü insanın kendine yer bulabileceği özel bir ülkedir. Hollanda, Avrupa’nın ortalarında yer alan bir ülkedir. Kuzey ve Batı kısmında Kuzey Denizi bulunur. Ayrıca ülkenin güneyde Belçika, doğuda ise Almanya komşusudur. Başkenti Amsterdam olan ülke, Hollanda Krallığı’nı oluşturan dört ülkeden bir tanesidir. Avrupa’nın en büyük tarım devletlerinden biri olan bu ülke sosyal yardım anlamında da gelişmiştir.

Çevreye verilen önemi ülkenin nezih kasabalarında ve kaliteli tarım alanlarında ayrıca değirmenlerinde sizler de anlayabilirsiniz. Eğitim olanaklarının da gelişmiş olması Hollanda’yı ülkemizdeki insanları için ilgi çekici bir hale getirmektedir. Hollanda’ya taşınma işlemi için gerekli olan tüm yasal prosedürler, Avrupa Birliği üyesi olmayan kişiler için zorlu bir süreçtir. Bu zorlukları aşma konusunda bizler en etkili desteği sizlere sunacağız. Uzun yılların verdiği tecrübeyle Türkiye’den Hollanda’ya taşınma sürecinde sizlere tüm detaylar hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz.

 Hollanda

Hollanda Hakkında İlginç Gerçekler
Hollanda erkekleri dünyadaki boy ortalamasında ikinci sırada yer almaktadır. Burada kendinizi kısa hissedebilirsiniz. Meyan kökünün dünyada en çok tüketildiği ülke Hollanda’dır.
Ülkede nüfusun beşte biri doğumlarını kendi evinde gerçekleştiriyor. Bu son derece yaygın bir kültür halini almış. Dünyada eş cinsel evliliğin yasal hale geldiği ilk ülke Hollanda’dır.
Başkent Amsterdam tamamı 12 metre uzunluğuna sahip tahta direkler üstüne kurulmuştur. Bunun sebebi de şehrin daha önce bataklık bir alan üzerine kurulu olmasıdır.
Hollanda’da patates kızartması yemek istediğinizde sizlere mayonezle servis edileceğini unutmayın. Mayonez sevmiyorsanız görevliyi bu konuda uyarın.
Hollanda en bol, besinli ve uygun bütçeli mutfağa sahip ülkedir. Ülkede yemek deneyimleriniz hem kaliteli hem de çok uygun fiyatlı olacaktır.
Amsterdam’da ulaşım hizmetleri genelde bisikletle çözülmektedir. Ülkede bisiklet kullanımı oldukça yaygındır.
Amsterdam’daki köprü sayısı 1281 ile dünyanın en çok köprü barındıran ülkelerinden biridir.
Her ayın ilk pazartesi günü ülkedeki tüm şehirlerde alarm çaldığını söyleyelim.
Hollandalılar selamlaşma sırasında yanaklardan üç defa öpeceklerdir.