INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Yurtdışına Araç Taşıma

Yurtdışına Araç Taşıma

Günümüzde olağan ihtiyaçlardan birisi de yurtdışına araç taşıma hizmetidir. Bu hizmet çok yönlü bir hizmettir. Örnek vermek gerekirse bir ülkeden başka bir ülkeye aracınızla seyahat etmek istemeyip aracınızı taşıtabilirsiniz ya da yurtdışından araç satın almış olabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığı zaman uluslararası araç taşıma işlemi oldukça zahmetli, uğraştırıcı, maliyetli ve tehlikeli bir süreç olarak görülebilmektedir. Fakat bizler İnter Lojistik Grubu olarak lojistik sektöründe her türlü ihtiyacınıza karşılık verebiliyor durumdayız. Kabul edileceği gibi hiç kimse yurtdışı araç taşıma hizmeti aldığı zaman aracına herhangi bir hasar gelmesini istemeyecektir. Buna bağlı olarak tercih edilmesi gereken lojistik firmasının hizmet kalitesi ön plana çıkmaktadır. İnter Lojistik 1997 yılından beri binlerce başarılı nakliye işlemi gerçekleştirmiş ve müşteri memnuniyeti kazanmış bir lojistik firmasıdır.
Yurtdışına araç taşıma süreci oldukça uzmanlık, dikkat ve güvenlik önlemleri gerektiren bir süreçtir. İnter Lojistik bünyesinde birçok Türkiye’den birçok ülkeye ve uluslararası şekilde araç taşıma hizmetini uzman ekibimiz ve lojistik ağımız sayesinde güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz. Bizler İnter Lojistik Grubu olarak sektörün gerekliliklerini yerine getirerek siz müşterilerimize en kaliteli çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız.
İnter Lojistik

Uluslararası Araç Taşıma Süreci Nasıl İşler?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi uluslararası araç taşıma sürecinde en çok dikkat edilmesi gereken konu aracın güvenli ve hasar almadan taşınmasıdır. Bunun için yapılması gereken en temel işlemler, aracın aküsünde bulunan kutup başlarının sökülmesiyle başlanıp aracın tüm elektronik aksanının devre dışı bırakılması, aracın yakıt deposunun boşaltılması ve aracın sağlıklı bir şekilde taşınacağı bölgeye sabitlenmesi olarak sayabiliriz. Daha sonra ise aracın lastikleri takozlara uyumlu kemerler ile sabitlenmelidir. İnter Lojistik bünyesinde bulunan uzman kadromuz ile tüm güvenlik önlemleri alınarak aracınızın yükleme işlemi gerçekleştirilir.
Aracınızın hasarsız ve güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması görüldüğü üzere oldukça bilgi, tecrübe ve uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden uluslararası araç taşıma gibi faaliyetlerde seçeceğiniz lojistik firması oldukça önemlidir. İnter Lojistik Grubu, alanında uzman ekibi ve lojistik ağı ile sizlere güvenli bir hizmet sunmaktadır. Bizler aracınızın uluslararası taşınma sürecinin her adımında sizlere profesyonel bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.
İnter Lojistik Grubu aracılığı ile her türlü otomobil, SUV, pikap, motosiklet gibi araçlarınızın taşınma sürecini organize edebilir, kaliteli ve güvenli hizmetin rahatlığını ve konforunu yaşayabilirsiniz. Aracınızın alınma noktasından yükleme ve götürmek istediğiniz konuma kadar güvenle aracınızın taşınma operasyonunu yönetmekteyiz. Tüm bunlara ek olarak aracınızın gümrük işlemleri de tarafımızca yürütülmektedir.

Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara erişim için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.