INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Almanyaya Mobilya Taşıma

Almanyaya Mobilya Taşıma

Almanya; Avrupa kıtasında en çok Türk vatandaşın yaşadığı ülkelerden birisidir. Hal böyleyken de birçok alanda Türkiye- Almanya arasında hizmet ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu ihtiyaçlardan birisi de lojistik ihtiyacıdır. Özellikle günümüzde internet üzerinden alışveriş faaliyetleri oldukça artış göstermiş olup beraberinde ise bir nakliyat ve lojistik ağı ihtiyacı da doğurmuştur. Küçük günlük hayat dahilinde kullanılan eşyalar haricinde mobilya gibi ağır ürünler de artık internet üzerinden alışverişi yapılan malzemeler arasında gösterilebilir. Türkiye’nin mobilya sektöründeki gelişimi ve özellikle Almanya’da yaşayan Türk nüfusu sayısı göz önüne getirildiği zaman ortaya Türkiye- Almanya arasında mobilya taşıma ihtiyacının doğması da oldukça doğal bir sonuçtur. Resmi olarak 2021 yılı itibari ile Almanya’da yaklaşık 3 milyon Türk vatandaşı yaşamaktadır. Bizler de İnter Lojistik Grubu olarak Almanya’da yaşayan vatandaşlarımıza dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi lojistik hizmeti vermekteyiz.
Türkiye ve Almanya arasındaki lojistik ağı gün geçtikçe yoğunlaşmakta ve yeni ihtiyaçlar ortaya çıkarmaktadır. Bizler İnter Lojistik Grubu olarak bu ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına sektörün gerekliliklerini ve müşteri taleplerine karşılık verebilmek için uzman kadromuz ile sektörün zirvesini hedeflemekteyiz. Uluslararası komple ev veya ev eşyaları taşımak oldukça önemli bir konudur ve bu faaliyetlerde mutlaka alanında uzman ekipler ve firmalar ile çalışmak gerekmektedir. İnter Lojistik olarak faaliyet ve uzmanlık alanımız olan uluslararası lojistik faaliyetleri de yılardır binlerce başarılı lojistik organizasyonları ile taçlandırmış durumdayız. Türkiye’den Almanya’ya mobilya taşıma gibi bir ihtiyacınız halinde bizlerle iletişime geçerek taşıma süresi, eşya miktarı, taşıma adresi gibi bilgiler doğrultusunda sizin için en iyi mobilya taşıma operasyonunu organize edebiliyor durumdayız.
İnter Lojistik Grubu aracılığı ile yurtdışına mobilya gönderimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’den Almanya’ya ev eşyaları, otel mobilyaları, hastane yatakları, labrotuvar eşyaları gibi birçok mobilya çeşidini kolaylıkla taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Taşımacılığı Süreci Nasıl İşler?

Türkiye’den Almanya’ya taşınıyor ya da mobilyalarınızı Türkiye’den satın alıp Almanya’ya nakliye istiyor olabilirsiniz. İnter Lojistik olarak bu gibi durumlarda sizlere güvenli, kaliteli ve hızlı bir nakliyat hizmeti vermek için çalışmaktayız. Türkiye’den Almanya’ya mobilya taşımak için ilk önce eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi gerekir. Özellikle manevi değeri yüksek olan mobilyalarınız var ise bunu mutlaka taşıma gününden önce bizlere iletip uzman ekibimiz tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmesini sağlamalısınız. Taşıma günü geldiğinde ise ekibimiz tarafından mobilyalarınızın taşımaya en uygun şekilde parçalara ayrılması, demonte edilmesi ve gerekli hasar koruma malzemeleri (havalı naylon ve benzeri) ile paketlenmesi ve yerleştirilmesi sağlanacaktır. Ekiplerimiz tarafından dikkatli ve hassas bir şekilde tüm mobilya ve hassas eşyalarınızı uluslararası taşıma kurallarına uygun şekilde paketlenme ve yüklenme işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonrasında ise eşyalarınız araçlara yüklenip istediğiniz konuma taşınmaya hazır hale gelmiş olurlar.
Türkiye’den taşımaya hazır halde kolileme, paketleme ve yerleştirme gibi işlemler tamamlandıktan sonra mobilyalarınız yola çıkmaktadır. Almanya’ya gönderilen mobilya ve ev eşyaları genellikle 12-15 gün içerisinde teslim edilebilmektedir. Bu süreyi etkileyen belli başlı faktörler vardır. Bu faktörlere örnek vermek gerekirse gümrük işlemleri, mobilyaların yola çıkacağı konum, mobilyaların teslim edileceği konum gibi konular teslimat sürelerinde değişmelere sebep olabilmektedir. İnter Lojistik Grubu yurtdışına gönderilecek olan mobilyalarınızın evden çıkışından itibaren varış noktasına ulaşana kadar transfer hizmetinin her sürecinde sizlere güvenli ve titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Özellikle Almanya’da yaşayan Türk vatandaş sayısının fazla olmasından dolayı bazı bölgelerde yoğunluk görülebilmektedir. En fazla Türkiye ile nakliye faaliyetleri içerisinde olan bölgelere örnek vermek gerekirse; Berlin, Münih, Hamburg, Frankfurt ve Köln gibi bölgeler sayılabilir.
Türkiye’den Almanya’ya mobilya veya çeşitli ev eşyaları nakliyesi yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Elbette ki her insan bu gibi süreçlerin sorunsuz gerçekleşmesini ister. İnter Lojistik dünyanın birçok ülkesinde yaygın araç filosu, uzman kadrosu ve acente ağı ile sizlere sorunsuz hizmet vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren bir firmadır.
Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.