INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Türkiye’den Yurtdışına Nasıl Mobilya Getirilir ?

Türkiye’den Yurtdışına Nasıl Mobilya Getirilir ?

Türkiye’den yurtdışına mobilya göndermek istiyorsanız ve araştırmalarınız sonucunda yolunuz bizim ile kesişti ise doğru adrestesiniz demektir.
Yurtdışına götürülen eşyalarda ön sıralarda mobilya ve beyaz eşya gibi büyük ebatlı eşyalar yer almaktadır. Özellikle de ülkemizde mobilya imalatı ve mobilya çeşidinin fazla olması, yurtdışında yaşamakta olan vatandaşlarımızın Türkiye’den yurt dışına mobilya transferi yapmalarındaki sebeplerden bir tanesidir. Fiyat olarak da burada bulunan mobilyalar yurt dışındakilere oranla daha uygundur. Sadece yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşları değil, hem de yurtdışında yaşamakta olan yabancı ülke uyruklu vatandaşlar da Türkiye’den mobilya götürmektedir. Biz İnter Lojistik olarak, Türkiye’nin her yerinden mobilyalarınızı alarak yurtdışında yaşamakta olduğunuz şehre problemsiz ve garantili şekilde teslim ediyoruz. Firmamız yurt dışı mobilya taşıma fiyatları konusunda da sizlere uygun maliyetli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır. Özellikle Bursa ve Kayseri gibi mobilya üretiminin fazla olduğu şehirlerde mobilya satın alımları daha fazladır. İsterseniz bu şehirlerden de Türkiye’nin dört bir yanından da istediğiniz mobilyalarınızı yurt dışına götürmekteyiz. Almanya ve Fransa’da yaşamakta olan vatandaşlar mobilya taşıma işlemlerinde yoğun talep göstermektedirler. Yalnızca oralarda ikamet eden Türk vatandaşları değil, oralarda yaşamakta olan yabancı uyruklu yurttaşlar da Türkiye’den mobilya getirmeyi talep ederler.
İnter Lojistik Mobilyalarınızı yurt dışındaki adresinize taşırken, hem dikkatli hem de hızlı bir taşıma prensibimizi uyguluyoruz. Yani, eşyalarınızı güvenli bir biçimde yurt dışındaki adresinize götürürken, hem de bunu sizi çok bekletmeden hızlı şekilde yapmaya çalışmaktayız. Elbette mobilyaların taşınırken hangi ülkeye götürüldüğü konusu da taşınma süresinde en önemli etkendir. Mobilyalarınızın yurt dışındaki adresinize götürülme sürecinde, dilerseniz sıfır mobilya satın almış olun, dilerseniz de evinizdeki mobilyaları ülke dışına götürün yurt dışı mobilya taşıma fiyatları konusunda uygun bir hizmet sunmaktayız. Mobilya taşımak profesyonellik isteyen ve kurumsal firmaların başarı ile yürütmüş olduğu bir taşıma şeklidir. Biz İnter Lojistik Grubu olarak mobilyalarınızın Türkiye’de yüklenme aşamasından itibaren sizler bu konu da nitelikli hizmet sunmaktayız. Mobilyaların çizilmemesi ve yüklenirken herhangi bir biçimde zarar görmemesi için, dikkatli şekilde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Mobilyaları konforlu araçlarımıza dikkatli bir şekilde yükledikten sonra da gideceği ülkeye kadar herhangi bir zarar görmemesi için ideal hızda, konforlu bir yolculuk yaparak gidiyoruz. İşlemlerden önce protokollerimizi yerine getirerek, mobilyalarınızın zarar görmemesi adına da sizi koruma altına almış oluyoruz. Süre ve fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgi için, bize ulaşabilirsiniz.
İnter Lojistik Grubu tarafından talep ettiğiniz yurtdışına mobilya gönderme hizmetiniz sektörün gereklilikleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda organize edilerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz.
Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.