INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Uluslararası Eşya Taşıma

Uluslararası Eşya Taşıma

İnter Lojistik Grubu birçok lojistik faaliyet çeşitlerinde olduğu gibi uluslararası eşya taşıma alanında da faaliyetlerini özveri ile sürdürüp siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamayı hedeflemektedir. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuz ile yurtiçi nakliye ihtiyaçlarınız gibi yurtdışında da uluslararası nakliye ihtiyaçlarınızda da çözüm ortağınız İnter Lojistik olabilmektedir. 1997 yılından beri özveri ile sektörün gereklilikleri ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimizi sürdürerek binlerce başarılı taşıma işlemi gerçekleştirmiş durumdayız Uluslararası taşıma hizmetimiz ile sizlere özel eşya taşımalarında en geniş taşıma seçeneklerini sunmaktayız. Bu seçeneklerden kısaca bahsetmek gerekirse hava yolu, kara yolu ve deniz yolu gibi her ihtiyaca yönelik hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tamamıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerine yönelik verdiğimiz hizmet seçeneklerimiz haricinde taşıma öncesi ve taşıma sonrası hizmet vermeye devam ediyoruz.
Uluslararası eşya taşıma hizmetimiz başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına güvenli bir şekilde sürdürülmektedir. Uluslararası eşya taşıma sürecinde müşterilerimiz tarafından merak edilen belli başlı konular vardır. Bunlardan birisi de yurtdışına eşya taşıma ücretleri olmaktadır. Yurtdışına eşya taşıma maliyetlerini etkileyen belli başlı faktörler vardır. Bu faktörlerden bahsetmek gerekirse; ilk olarak ev eşyalarının bulunduğu yani eşyaların alınacağı konum daha sonra eşyanın alındığı konumdan bırakılacağı konum yani nihai olarak eşyaların taşınacağı yer daha sonra ise taşınacak olan eşyaların miktarı taşıma fiyatları etkileyen başlıca faktörlerdir. Ev eşyalarının birbiri ile standart bir fiziksel yapıları olmadığı için, eşyalarınızın metreküp hesaplaması yapılırken iki yöntem izlemekteyiz. İlk etapta eşya listesinin beyanını sizlerden istemekte, daha sonra ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile tam ve net ölçümleri yapmaktayız. Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında en büyük belirleyen, ev eşyalarınızın hacimsel boyutudur.
İnter Lojistik Uluslararası eşya taşıma sürecinde ilk etapta hangi eşyalarınızın taşınacağına karar vermelisiniz. Daha sonra eşya taşıyacağınız ülke için gerekli bilgi ve evrakları hazırlayıp tamamıyla taşıma sürecine hazır olmalısınız. Bu adımdan sonra ise firmamız ile iletişime geçip yurtdışına eşya taşıma sürecinizi profesyonel kadromuz ile birlikte organize ettikten sonra taşıma tarihini belirleyebilirsiniz.
Yurtdışına eşya taşımak oldukça titizlik ve dikkat isteyen bir konudur. Hiç kimse binlerce kilometre öteye taşınacak eşyalarının hasar görmesini istemez. Bu konuda ise yapılması gereken en önemli konu yurtdışına eşya taşıma hizmeti alacağınız firmadır. Yurtdışına eşya gönderme firmaları seçilirken dikkat edilmesi gereken husus Türkiye içerisinde C3 yetki belgesi (Uluslararası ve Yurtiçi Zati Eşyası Taşımacılığı Belgesi) mevcut olan firmalardır. Bu firmalar yurtiçi ve uluslararası alanda zati eşya taşıma hakkına sahip olan firmalardır. Bu belgeye sahip yetkili bir firma ile çalışıyor olmanız sizleri aracı hizmet veren firmalar ile çalışmaya göre ekstra komisyon ücretlerinden etkilenmemenizi sağlayacaktır.
İnter Lojistik Grubu kurulmuş olduğu 1997 yılından beri ana faaliyet konusu olan uluslararası lojistik hizmetlerinizde sizlere profesyonel bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Sektörün gerekliliklerini yerine getirme, müşteri talep ve ihtiyaçlarına karşılık verme, müşteri memnuniyeti odaklı taşıma süreci ve hizmet öncesi - sonrası desteğimiz ile 20 yılı aşkın sürede binlerce başarılı operasyon gerçekleştirmiş durumdayız.
Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.