INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet Fiyatları

Günümüzde yaşam şartları ve hayatın getirdikleri sebebi ile eğitim, iş, kariyer gibi nedenler sonucunda sıklıkla yurtdışına taşınma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Dışarıdan bakıldığı zaman uluslararası bir şekilde evden eve nakliyat faaliyeti oldukça zorlu bir süreç olarak görülebilmektedir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken ilk konu uluslararası taşımacılık sırasında tercih edilecek olan firmadır. Bizler İnter Lojistik Grubu olarak 20 yılı aşkın süredir sektörün gerekliliklerini yerine getirerek müşteri ihtiyaç ve taleplerine karşılık vermekteyiz.
Firmamız aracılığı ile yapılacak olan uluslararası evden eve nakliyat işlemi öncesinde doğru bir organizasyon yapılmalıdır. İnter Lojistik bünyesinde çalışan uzman ekibimiz tarafından sizler için en optimal taşınma organizasyonu, gümrük işlemleri ve gerekli durumlarda depolama işlemleri de gerçekleştirilmektedir. İnter Lojistik Grubu dünyanın dört bir yanında iş ortakları ve yaygın acente ağı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedeflemektedir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimizden kısaca bahsetmek gerekirse;
Taşıma süresi Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsviçre için 14/16 gündür. İngiltere için 18/21 gün, İspanya, İtalya, İsveç, Norveç için 16/18 gün. Amerika, Kanada, Avustralya için 5 haftadır. Tüm aşamalar sigortalıdır.
Fiyatlar m3 teslimat şekli, mesafe ve taşınma zamanına göre değişkenlik gösterir.
C-3 yetki belgeli özmal araçlarımızla taşıma yapmaktayız. (Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı uluslararası zati ev ve ofis eşyalarının taşınması için zorunlu olan belge türü)
Araçlarımız mobilya taşımacılığına uygun dorse ve kasalardan oluşmaktadır.
İnter Lojistik

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Uluslararası nakliye fiyatları belirlenirken fiyatı etkileyen birçok faktör vardır. Bunları sıralamak gerekirse;
Eşyaların hangi ülkeden çıkacağı ve hangi ülkeye gideceği.
Taşınacak olan eşyaların hacimsel olarak metreküp cinsinden miktarı.
Uluslararası taşınan eşyalarınızın toplam kaç adet gümrükten geçeceği.
Eşyaların kara, deniz, hava olmak üzere hangi taşıma şekli ile taşınacağı.
Eşyalarınızın hangi zaman aralığında taşınacağı.
Bu maddelere bağlı olarak başta eşyaların hangi ülkeden hangi ülkeye taşınacağı olmak üzere uluslararası nakliye fiyatı belirlenir.
Fiyatlandırma konusuna örnek vermek gerekirse Türkiye ve ABD arasında taşınacak olan toplam 50 metreküp eşyanız bulunmakta. Bu eşyalar 100 Euro / metreküp olarak hesaplandığı takdirde ortaya 5.000 Euro gibi bir fiyat çıkacaktır. Fakat sabit maliyetler değişmediği için hacim arttıkça fiyat doğrusal olarak artmayacaktır. Aynı durumda 100 metreküp eşya taşınacağını varsayarsak bu sefer ortaya çıkacak olan fiyat 10.000 Euro olmayacak birim metreküp fiyatı azalacaktır. 100 metreküp eşya taşınacağı durumda fiyat 75 Euro / metreküp olacaktır ve toplam fiyat ise 10.000 Euro yerine 7.500 Euro olarak ortaya çıkacaktır. Uluslararası evden eve nakliye fiyatları belirlemeye bir örnek daha vermek gerekirse İstanbul ve New York arası yaklaşık 8.000 kilometredir. Aynı zamanda İstanbul ve California arası ise yaklaşık olarak 11.000 kilometredir. Dışarıdan bakıldığı zaman iki durum da Türkiye ve ABD arası olarak görülebilir fakat iki şehir arasındaki 3.000 kilometrelik mesafe farkı doğrudan taşıma maliyetlerini etkileyecektir.
Fiyatlandırma örneklerinde verilen rakamlar kesin rakamlar olmayıp tamamıyla örneklendirme için baz alınmıştır. Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz