INTERCO BEST LOGISTICS SOLUTION PARTNER - 1997 - TR

İstanbul’dan Hollanda’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

İstanbul’dan Hollanda’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Herhangi bir sebeple yurtdışında herhangi bir ülkeye taşınmak zorunda kalabilir veya herhangi bir sebeple yurtdışına ev eşyası göndermek durumunda kalabilirsiniz. Günümüzde yurtdışına eşya, araç veya mal göndermek ilk duyulduğu zaman çok zorlu birer süreç olarak görülebilir. Fakat İnter Lojistik Grubu aracılığı ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına evinizi taşıyabilir ya da ev eşyası gönderebilirsiniz. Türk vatandaşlar tarafından en çok taşınma tercihi yapılan ülkelerden birisi de Hollanda’dır. Bu faaliyet ise Türkiye ve Hollanda arası lojistik ihtiyacı doğurmaktadır. Hollanda, Avrupa Birliği sınırlarında yer alan bir ülkedir. Bu yüzden buraya taşınabilmek adına Schengen Vizesi almanız gerektiğini unutmayın. 2020 yılına ait verilere bakıldığında ise Hollanda topraklarında yaklaşık olarak 500 bin Türk vatandaşı yaşadığı görülmektedir. Hollanda; Hollanda Krallığı'nı meydana getiren dört ülkeden en büyüğü. Topraklarının büyük kısmı Batı Avrupa'da olup Karayipler'de üç adası bulunmaktadır. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Hollanda'nın Rotterdam kenti, Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir. Hollanda bünyesinde birçok liman şehri bulundurduğu için deniz yolu taşımacılığı yapılmasına oldukça elverişlidir. Elbette ki kilometrelerce öteye ev eşyası taşınma sürecinde en önemli nokta tercih edeceğiniz lojistik firmasıdır. İnter Lojistik sektörün gerekliliklerini yerine getirip ve müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek “müşteri memnuniyeti odaklı hizmet” vermektedir.
Hollanda , ekonomik olarak Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Avrupa’nın en gelişmiş şehirlerini barındıran ve diğer ülkelerdeki gelişmiş şehirlere ulaşım kolaylığı olan bu ülke; Türkler tarafından oldukça fazla göç alan bir ülkedir. Bu göç faaliyeti sırasında ise Hollanda’da alt yapı süreçlerini uzun bir süre önce tamamlamış olan firmamız Avrupa’nın her yerinde verdiği profesyonel hizmetle nakliye hizmetlerinin her aşamasını profesyonellik içinde yürütmektedir. Ekiplerimiz Türkiye’den eşyalarınızı alarak belirttiğimiz süre içinde Hollanda’daki adresinize ulaştırmaktadır.
Hollanda’ya ev eşyası taşıma hizmetinden en yüksek faydayı almak ve sıkıntısız bir süreç geçirmek için bu sürecin daha önceden planlanması gerekmektedir. Örneğin hangi eşyalarınızı götüreceğiniz, hangi eşyaların götürülürken nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konular bu süreci sağlıklı hale getirecektir. Ev eşyası gönderme veya ev taşıma faaliyetinin planlanması sağlıklı bir şekilde yapıldığı zaman geri kalan süreci yönetmek ise daha kolaydır. Planlama, kolileme ve paketleme gibi konularda gerekli noktalarda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz.
Hollanda’ya ev eşyası taşıma fiyatları belirlenirken fiyata etki eden birden fazla faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden birincisi taşınacak veya gönderilecek olan eşyaların metreküp cinsinden hacim miktarıdır. Genel olarak metreküp birimi arttıkça fiyatlar doğrusal olarak değil daha düşük seviyede artacaktır. Örnek vermek gerekirse 30 metreküp hacimsel değere sahip olan bir paket 150 Euro / metreküp olarak hesaplanırsa ortaya çıkacak olan toplam rakam 4.500 Euro olacaktır. Fakat 60 metreküp ağırlığa sahip bir paket doğrusal olarak 9.000 Euro değil 120 Euro / metreküp hesabı ile 7.200 Euro olacaktır.
Fiyatlandırmayı belirleyen ikinci faktör ise taşınacak toplam mesafedir. Örnek vermek gerekirse İstanbul Drenth arası mesafe 2.400 kilometre iken İstanbul Amsterdam arası yaklaşık 2800 kilometredir. Bakıldığı zaman iki konum da İstanbul - Hollanda arası olarak kabul edilebilir fakat aradaki 400 kilometrelik fark maliyet olarak fiyatlandırmaya yansıyacaktır.
Fiyatlandırma örneklerinde verilen rakamlar kesin rakamlar olmayıp tamamıyla örneklendirme için baz alınmıştır.
Daha detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için bizimle 444 61 85 numaralı telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.